מי אנחנו?

שנים של ניסיון התמקדות והתמחות בלעדית בתחום דיני ניוד מומחים, יצרו בקן-תור & ועכו שילוב איכותי של מקצוענות ושירות ללא פשרות.

משרד עוה"ד קן-תור & ועכו הינו המשרד הגדול והותיק ביותר בישראל העוסק באופן ייחודי בתחום דיני ניוד מומחים (רילוקשיין).

עוה"ד צבי קן-תור כראש ועדת האשרות של לשכת המסחר ישראל-אמריקה יזם והוביל את החוקים אשר אפשרו הענקת אשרת E-2 לאזרחים ישראלים.

 

המחלקה האמריקאית של  משרד קן-תור ועכו, מעסיקה עורכי דין אמריקאים וישראלים, בעלי הבנה עמוקה של שתי התרבויות. 

 

עורכי הדין ממשרדנו מתמחים בהליכים הקונסולריים המתקיימים בישראל. היות והליך E-2 מתנהל את מול הקונסוליה בישראל, קיימת חשיבות גדולה  בהבנת הדרישות הייחודיות  של השגרירות בישראל.

כחלק מהשירות הניתן על ידינו באשרת ה E-2, ילווה אתכם עו"ד מומסך ממשרדנו בכל שלבי האשרה לרבות ייצוגכם בעת הראיון בשגירורות.

 

עורכי הדין ממשרדנו חברים בלשכת עורכי הדין בישראל, בלשכת עורכי הדין במספר מדינות בארה"ב ובארגון AILA (עורכי דין לעניניי הגירה - ארה"ב), אנחנו מזמינים אתכם להכנס לאתר (קן-תור ועכו) לקבל מידע נוסף עלינו.  

לחצו​ כאן על מנת ליצור עמנו קשר. 

New Doc 2019-04-22 09.42.14_3.jpg

מדריך להגשת בקשה לאשרת

 E-2 אשרת משקיע Treaty Investor

החוברת מיועדת לכל גורם במגזר העסקי אשר מעוניין להשקיע בארה"ב וזקוק לאשרת עבודה כדי לנהל את ההשקעה. מדובר במיוחד באנשי עסקים, מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, במנהלי ניידות עובדים, וביזמים אשר שוקלים אפשרות של מעבר לארה"ב, כדי לקדם את ההשקעה, ולצורך כך נדרשים לקבל אשרת עבודה. החוברת המיועדת לתת מידע בסיסי ביחס להליך הגשת הבקשה לאשרת E2 זאת כדי ליצור בסיס ידע משותף, באופן אשר ישפר ויסייע לתאום הציפיות בין כל הגורמים המעורבים בתהליך הכנת והגשת הבקשה לאשרת E-2. 

New Doc 2019-04-22 09.42.14_4.jpg
אשרות לניוד מומחים לישראל

ספר דן בעקרונות ובנהלים של קבלת אשרות מומחה, אשרות מבקר וכן מידע כללי אודות אשרות וסוגיות שונות הקשורות לנושא. הספר כולל דיון מפורט לצד הוראות מפורטות שהן בבחינת "מורה דרך" להליך של ניוד גלובלי של מומחים, אשר הפך לחלק משגרת העסקים של חברות, תעשיות, ומדינות מוצא ויעד שונות.

הספר נועד לסייע ולהעניק כלים משפטיים וכלים מעשיים לעורך הדין וכל מי שמעורב בתהליך ניוד מומחים זרים לישראל.

20190324_133855 (003).jpg
דרכי התמודדות עם סירובי אשרה וכניסה לארה"ב

חוברת המספקת תשובות לשאלות נפוצות בנושא של קבלת אשרות לארה"ב.החוברת סוקרת את הסיבות הנפוצות אשר בגללן עשוי הקונסול לסרב לבקשת אשרה, והדרכים להתמודד עם הסירוב. השאלות מבוססות על הניסיון אשר נצבר במשרדינו במשך 25 שנים של טיפול בתחום זה.

באופן מסורתי משמשת ארצות הברית כיעד עסקי מועדף למומחים וחברות מכל התחומים העסקיים.

 

במקביל לכך גרמו אירועי הביטחון והטרור שאירעו בשנים האחרונות להקשחת הקריטריונים להענקת אשרות עבודה, להקפדה עליהם ולענישה משמעותית לחברות ומומחים המפרים את החוק. הניסיון העשיר שלנו בתחום מאפשרות לנו להוביל אותך בין דיני ניוד המומחים והתקנות השונות הנוגעות לקבלת אשרות שהייה, עבודה ותהליכי ניוד מומחים לארה"ב.

 

תחומי התמחות מחלקת אשרות לארה"ב

מחלקת אשרות לארה"ב ב- Kan-Tor & Acco מעניקה שירות ותמיכה מהשורה הראשונה בתחומי אשרות עבודה לארה"ב ואשרות מכוח קשר  משפחתי.

 

בין אם לקוחות זקוקים לסיוע באשרות עבודה, בסוגיות מורכבות בקבלת על אשרה מכוח בן משפחה ו / או בקשות אשרה לאחר סירוב Waivers, אשרה על בסיס הסכם סחר E-1 או סוגיות בנוגע לאשרת משקיעים מסוג E-2, אשרות אמנים או בעיות אחרות בנושא דיני הגירה לארה"ב, יש לנו ניסיון מעמיק הנדרש. אנו מייצגים באופן קבוע גם מעסיקים, עובדים, אומנים, במגוון תעשיות, כולל, אך לא רק, בתעשיות טכנולוגיה, ביטחון, יהלומים ותכשיטים, שירותי בריאות, פיננסים, בידור וייצור.